NOVINKY

arr3január 2019 - Nová kolekcia šiatNádherné novinky na sezónu 2019 - šaty na 1.sv.prijímanie - pre vaše princezné!... arr3Po novom - podmienky v platbáchTovar skladom na 100% dobierku, objednávkový tovar  s možnosťou 50 až 70% platby vopred pri tovare... arr3Showroom - výstavná sieň !Chystáme nový showroom - výstavnú sieň  - v nových vačších priestoroch :)  Ukážky z našich eshopov, ... arr3nová kolekcia na 1.sv.prijímanie...absolútna novinka, nežné a princeznovské, ale i elegantné modely pre dievčatká... arr3detské princeznovské šaty - LEINeustále sa dopĺňajúce luxusné šaty pre malé princezné :)  Kolekcie LEI sú pre dievčatká i pre...

KONTAKTY

Mini-Princess.sk
Ľ. Pavetitša 35
91943 Cífer
Kramárová Jana
miniprincess.sk@gmail.com

AKO NAKUPOVAŤ
Ako nakupovať

 

Nákup štandartným spôsobom - kliknúť na ikonu KÚPIŤ - avšak ak Vám tento spôsob nevyhovuje, obráťte sa so svojou otázkou či objednávkou na e-mail a budú vám zodpovedané dotazy

 

Pozor!

Väčšinou nie je uvedená možnosť výberu veľkosti v objednávke - nedá sa teda zakliknúť. Je to z dôvodu, že zákazník nie vždy odhadne správnu veľkosť. Preto zo skúseností požadujeme písomne do poznámky v objednávke uviesť miery. Pri dámskych šatách je to hlavne: výška postavy, dlžka od ramena po koleno /príp. po zem, po kotník/, obvod hrudníka, obvod pásu, obvod bokov. Samozrejme toto sú základné údaje ale pri objednávke sa venujeme aj detailnejším údajom, ktoré si spolu odkonzultujeme v e-maily.

Pri deťoch a teenegeroch potrebujeme aj vek. Zároveň je potrebné oznámiť i termín slávnosti, nakoľko rôzne šaty majú rôzne termíny doručenia. Od dvoch týždňov aj po tri mesiace.

 

Po vyplnení objednávky Vám príde potvrdzujúci e-mail. Následne zasielame informácie, pokyny, prípadne odpovede na otázky uvedené vo Vašej objednávke.

 

Platby sa t.č. vykonávajú:

* na dobierku v plnej miere - iba pri tovare, ktorý je skladom /teda ihneď k odberu/

* platbou vopred v plnej miere - pri tovare na objednávku do výšky 50 EUR

* zálohovou platbou vopred 50% až 70% - pri objednávke nad 50 EUR a doplatok pri prevzatí tovaru /pošta, kuriér/

 

Doprava:

- Slovenská pošta cenník zásielok - Slovensko - bez dobierky - do  2 kg:


 

 

OGUzYzk5Mj